Historia | Bong Poland

Historia

Dzięki wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu w branży jesteśmy firmą świadomą, dla której wartości przekazane przez założyciela - Carla Fredrika Bonga są najważniejsze. Przez wiele lat istnienia osiągnęliśmy sukces, jednak na tym nie zaprzestajemy. Postrzegamy zachodzące zmiany jako szansę. Zmiana jest jedyną stałą, której jesteśmy pewni. Aby zapewnić rozwiązania na miarę wyzwań przyszłości jesteśmy nastawieni na ciągłe zmiany. To zmiana umożliwia rozwój, ewolucję i wzrost.

Bong rozpoczął swoją działalność w 1737 roku jako mała introligatornia. Prawdziwe zmiany zapoczątkował w 1895 roku Martin Bong. To on wprowadził drukowane koperty, a w latach dwudziestych XX wieku zakupił pierwszą maszynę produkującą koperty. Kombinacja czystej koperty oraz nadruku stała się początkiem nowych trendów oraz możliwości. Coraz większa liczba klientów zaczęła personalizować koperty oraz opakowania wysyłkowe. Kolejna ważna zmiana nastąpiła w latach trzydziestych. Martin Bong wprowadził okienka do kopert. Znacznie uprościło to wysyłkę poczty, zwłaszcza pism urzędowych. 

Na tym się jednak nie zatrzymaliśmy. W 2005 roku wprowadziliśmy nowe, unikatowe rozwiązania w opakowaniach, które zawarliśmy w serii ProPac®. ProPac® to seria spełniająca przeróżne oczekiwania klientów, począwszy od kopert standardowych, opakowań kartonowych, bąbelkowych, bezpiecznych, ozdobnych. Specjalizujemy się również w dostosowywaniu opakowań do indywidualnych potrzeb klientów.
 

Bong Websites

Quick Links

Aktualności

Kontakt