Aktualności | Bong Poland

Blog o opakowaniach

Koperta - niedoceniony nośnik reklamy

Współcześnie pracownicy działów marketingu prześcigają się pomysłami jak zwrócić uwagę klienta na siebie, swój produkt czy promocję. Wielu popełnia podstawowy błąd – nie doceniają pomysłów genialnych w swojej prostocie.

 

 Większość firm stosuje nadruki na kopertach. Logo firmy, dane adresowe, opłata pobrana. Na tym najczęściej kończy się pomysłowość marketerów. Nieliczni dostrzegają w kopercie coś więcej, a mianowicie „słup reklamowy” na którym możemy zamieścić dowolną informację i wysokiej jakości grafikę. Aby pobudzić Waszą kreatywność przedstawię kilka możliwości jakie daje koperta z nadrukiem!

 

Budowanie wizerunku firmy. Za starym przysłowiem „jak nas widzą, tak nas piszą” warto zadbać o to w jaki sposób chcemy się pokazać. Nie bez powodu projekty graficzne nadruków są obowiązkowym elementem CI większych firm. Dbając o wizerunek i identyfikację zyskacie zaufanie klientów.

Koperta z korespondencją trafiając do potencjalnego klienta przekaże mu informację o nowościach w asortymencie. Dzięki możliwościom jakie daje nadruk możesz zamieścić zdjęcie swojego produktu, logo, opis, hasło reklamowe. Nowy produkt i marka mają większe szanse na bycie zauważonymi, a Wy budząc w odbiorcy pozytywne odczucia osiągniecie połowę sukcesu!

 

Czy Twoja firma szykuje się do wprowadzenia systemu lojalnościowego albo akcji promocyjnej? Nadruk na kopercie na pewno zwróci klientowi na to uwagę! Zadbaj o to aby przekaz był prosty i czytelny. Wskaż stronę www na której znajdzie więcej informacji i czekaj na reakcje ze strony klientów.

Coraz popularniejsze stają się także nadruki okolicznościowe. Wiele firm, swoje kartki świąteczne i służbową korespondencję przesyła w zindywidualizowanych kopertach. W zależności od święta możesz na nich znaleźć choinki, kurczaczki, serduszka. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia grafika.

 

Czy nadruk może zmienić tradycyjną funkcję koperty? Pewnie, że tak. W kopertach ozdobnych z nadrukiem firmy przekazują swoim pracownikom bony świąteczne. Niektórzy koperty rozszerzane traktują jako wzorniki nadrukowując na nich informację, co klient znajdzie w środku.

 

Możliwości jakie dają koperty z nadrukiem są ogromne! Dużym zaniedbaniem ze strony marketerów byłoby ich zlekceważenie.

Pamiętajcie jednak! Zanim zdecydujecie się na nadruk, wybierzcie drukarnię sprawdzoną, z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta! 

 

Mistrz smoków z origami Sotoshi Kamiya

Spójrz jaką zręcznością i pomysłowością wykazuje się mistrz origami - Sotoshio Kamiya, który ze zwykłej kartki papieru potrafi stworzyć niepowtarzalnego smoka. Ty również możesz stworzyć coś pięknego, budzącego zachwyt.

Pomyśl ile możliwości daje koperta. Firmowe logo, oryginalna grafika daje wiele satysfakcji oraz przyciąga uwagę adresatów.

Jeśli poszukujesz pomocy by stworzyć coś niezwykłego skontaktuj się z nami. Mamy mnóstwo pomysłów! 

 

Kliknij tutaj po więcej informacji...

 

 

 

 

Kliknij tutaj po więcej informacji...

Bong Websites

Quick Links

Aktualności

Kontakt