Certyfikaty | Bong Poland

Certyfikaty

Opakowania z sumieniem

 

Certyfikat ISO 14001
Jest to jeden ze standardów ISO, odnoszący się do zarządzania środowiskiem. Jest to norma uznana na całym świecie. Koncentruje się ona na nieustannym procesie doskonalenia procesów produkcji i produktów, aby ograniczyć w możliwie najwyższy sposób negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Paper By Nature
Certyfikat gwarantuje, że wykorzystywane przez nas surowce, jak i proces produkcyjny oraz gotowe koperty są na najwyższym poziomie i spełniają kryteria ochrony środowiska na każdym etapie. Surowe przepisy przyczyniają się do oszczędności energii, zmiejszeniu emisji zanieczyszczeń do wody i powietrza oraz ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych dla środowiska.

Blue Angel
Jest to najstarszy certyfikat na świecie, przyznawany produktom przyjaznym środowisku. Certyfikowane produkty są oceniane pod wieloma aspektami, takimi jak oszczędność używanego surowca, organiczenie zanieczyszczeń oraz hałasu, ograniczenie emisji odpadów etc. 
 

FSC® - to skrót od angielskich słów Forest Stewardship Council ®.
Jest to niezależna organizacja typu non-profit, której misją jest wspieranie poprawnego przyrodniczo, korzystnego społecznie i opłacalnego ekonomicznie gospodarowania zasobami leśnymi świata.
Bong Cały Świat Kopert sp. z o.o., jako jeden z pierwszych producentów w Polsce, wprowadził papier do produkcji kopert standardowych, z pewnych i bezpiecznych źródeł pochodzenia.
Wspieramy prawidłową gospodarkę drzewną świata, przestrzegamy jej zasad i zarażamy naszych Klientów postawą pro-ekologiczną, mając na celu ochronę środowiska i jego dobra naturalnego.
Dołącz do nas i wspieraj to co jest pewne!
Zapraszamy do zakupów kopert z certyfikatem FSC

Bong Websites

Quick Links

Aktualności

Kontakt