Aktualności | Bong Poland

Blog o opakowaniach

Kopert płaskie Bussiness Mail i Delicate

Koperty Business Mail®. Najpopularniejsza linia kopert.

Koperty Business Mail® stanowią najpopularniejszą linię kopert wykonanych z dobrego papieru w bardzo korzystnej cenie. Spośród szerokiego wachlarza formatów i kolorów z pewnością wybierzesz koperty w pełni spełniające Twoje oczekiwania.


- dostępne w kolorze białym i brązowym
- koperty samoprzylepne z paskiem, samoprzylepne
  oraz klejone na mokro
- gramatura od 80-110 g/m2
- szeroki wybór formatów oraz okienek

 

Koperty ozdobne Delicate. Korespondencja z klasą.


Jeśli jesteś wymagający i cenisz sobie ponadprzeciętną jakość oraz wygląd to koperty Delicate są właśnie dla Ciebie. Wysokie właściwości papieru z którego są wykonane oraz elegancki design zapewniają niepowtarzalność i oryginalność prowadzonej w nich korespondencji.
- dostępne w kolorze białym i kremowym
- koperty samoprzylepne z paskiem
- wysoka gramatura 120 g/m2
- podstawowe formaty C6, DL, C5, C4, kwadrat 155x155
 
Zapytaj o ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie!
(61) 8993 910
koperty@bong.pl

Kopert bąbelkowe kolorowe AirPro

Czy Ty albo Twoi Klienci zastanawialiście się, jak wyróżnić swoją przesyłkę spośród milionów takich samych kopert powietrznych? Zastanawiałeś się, jak nadać kopercie charakter, który odzwierciedli symbolikę Twojej Firmy?

 

Mamy dla Ciebie rewolucyjne rozwiązanie.

Kolorowe koperty powietrzne wykonane z papieru posiadającego certyfikat FSC®. BONG Cały Świat Kopert Sp. z o.o. jako pierwszy i jedyny producent w Europie posiada w swojej ofercie koperty powietrzne z papieru dwustronnie barwionego, tzn. wewnętrzna cześć koperty również jest w kolorze!

 

Dostępne kolory:

- czarny

- zielony

- niebieski

- zółty

- czerwony


Zapytaj o ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie!
(61) 8993 910
koperty@bong.pl

Nowy rok z BONG Cały Świat Kopert

Bądź z nami w 2014 roku!

 

Rok 2014 przyniesie szereg unowocześnień, ulepszeń, zmian- wszystko po to, żeby stworzyć kopertę idealną dla Ciebie.

 

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony i zapraszamy do zakupów!

 
Zapytaj o ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie!
(61) 8993 910
koperty@bong.pl

Kolekcja kopert swiatecznych

Wkrótce Święta Bożego Narodzenia!

 

Wykorzystaj więc zbliżającą się okazję i rozsyłaj korespondencję w kopertach z oryginalnymi i niepowtarzalnymi wzorami skorzystaj z naszej oferty kopert świątecznych!

                        

BONG Cały Świat Kopert Sp. z o.o. rozpoczyna kampanię wzorów na każdą okazję. Sprawdzaj nasz portal i oferty a na pewno wybierzesz wzory, które zainteresują Ciebie i Twoich Klientów

 
Zapytaj o ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie!
(61) 8993 910
koperty@bong.pl

Rola opakowań na rynku e-commerce

 

Wyróżnij swoją markę poprzez kreatywne opakowania wysyłkowe!

 

Obserwując uważnie panujące trendy możemy dostrzec intensywny rozwój sprzedaży internetowej. Coraz większe znaczenie obok wysokiej jakości obsługi klienta, terminowości czy dostępności nabierają wyróżniające się formy opakowań. Aby przybliżyć rosnące znaczenie rynku e-commerce skorzystam z danych statystycznych z krajów Europy Zachodniej.

 

Wzrost znaczenia rynku e-commerce

E-handel jest młodą dziedziną ale już 45% sprzedawców on-line nie korzysta z innych kanałów dystrybucji jak właśnie sklepy internetowe. Klienci doceniają wygodę jaką niesie ze sobą korzystanie z zakupów w sieci. Nowe technologie, aplikacje mobilne pozwalają dokonywać zakupów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. W latach 2006-2010 w Niemczech obroty w e-handlu wzrosły o 78%.

 

Rola opakowania w marketingu e-commerce

Średnia cena zakupu w sklepie internetowym wynosi 286 zł dlatego zakupione produkty powinny podlegać ochronie. Cena nie jest podstawowym czynnikiem który wpływa na skłonność zakupów. Konsument jest w stanie zapłacić więcej jeśli zaproponujemy mu wyższą jakość i bezpieczeństwo.

 

Należy pamiętać, że opakowanie nie spełnia wyłącznie funkcji czysto ochronnych i informacyjnych ale również funkcje promocyjne. Opakowania stanowią dopełnienie elementów marketingu mix i ich znaczenie wzrasta z każdym rokiem. Badania wykazują, że opakowania stanowią dla klienta swoistą wartość dodaną. Atrakcyjne formy opakowań zamieniają zakupiony towar w niespodziankę, prezent dla klienta. Pozwala mu poczuć się wyjątkowo. Opakowania podkreślają również prestiż, charakter marki którą chcemy wypromować.

Kreowanie wizerunku marki sklepu, czy sprzedawanego produktu można osiągnąć poprzez personalizację opakowań stosując dowolny nadruk. Logo sklepu, przyciągająca grafika, hasło reklamowe. Wszystkie te elementy pozostają zapamiętane przez klienta. Jest to idealne medium dla reklamy produktu jak i sklepu internetowego.

Odpowiednio dobrane opakowanie tworzy nastrój, specyficzną scenerię dla zakupionego produktu.

Opakowania są finalnym etapem promocji dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Obecnie w niekonwencjonalny i ciekawy sposób możesz opakować dosłownie wszystko.

 

A teraz kilka inspirujących przykładów:

Planujesz akcję promocyjną? Chcesz zwrócić uwagę klienta na swój produkt. Wykorzystaj metalizowane koperty bąbelkowe Metallic Bubble Bag lub ozdobne koperty wykonane z grubej, barwnej folii Foil Bag.

Wysyłasz próbki, certyfikaty, elementy przemysłowe, a może potrzebujesz koperty która w razie potrzeby zamieni się w pudełko? Skorzystaj z kopert kartonowych, tekturowych lub tych z kartonowym tyłem.

Szukasz ochroniarza do spraw firmowych? Zastosuj mocne, wodoodporne polietylenowa koperty kurierskie Coex, które zabezpieczą tajność przesyłki.

Decydując się na konkretne opakowania warto pomyśleć o personalizacji, nadruku na kopertach. Twoja marka nabierze znaczenia i niepowtarzalnego charakteru!


 

Bong Websites

Quick Links

Aktualności

Kontakt